EN
ایراد، مرجع تخصصی آمار ایران

بانک اطلاعات آزمایشگاه های ایران

تاریخ انتشار :1401/08/10

منبع :

قیمت: 4,885,000 تومان

به صورت کلی نه تنها فعالین حوزه سلامت و درمان در ایران بلکه شرکت های تولیدی اقلام آزمایشگاهی، خدمات آزمایشگاهی، واردکنندگان کیت ها و لوازم ضروری و مصرفی آزمایشگاه های تشخیص طبی، استارتاپ، خلاق و دانش بنیان حوزه سلامت و درمان نیز نیازمند درک گستره شبکه آزمایشگاهی در کشور هستند. در همین راستا و در جهت ارائه خدمات آماری در حوزه بهداشت و درمان کشور، ایردا بانک اطلاعات جامع آزمایشگاه های ایران را آماده نموده است. این بانک اطلاعاتی غنی که یکی از بروز ترین لیست های آزمایشگاه های ایران می باشد، شامل بخش های مهمی بوده که می تواند تسهیل گر فروش و ارائه خدمات فعالین این حوزه به آزمایشگاه های سراسر ایران باشد.

بانک اطلاعات آزمایشگاه های ایران که در قالب فایل اکسل آماده سازی شده است، شامل اطلاعات ۴۰۴۸ آزمایشگاه در سطح کشور می باشد که به تفکیک استان، شهرستان و منطقه قابل دسترسی است. همچنین نام کامل آزمایشگاه، آدرس و تلفن تماس آزمایشگاه ها، وضعیت فعالیت، نوع تخصص آزمایشگاه نیز موجود می باشد.

این بانک اطلاعاتی مهم در مهر ۱۴۰۱ آماده سازی شده است و تلاش می شود که به صورت دوره ای مورد بازبینی و بروزرسانی قرار گیرد. همچنین، در صورت بروز هرگونه ایراد یا مشکل، پشتیبانی ایردا جهت رفع آن در خدمت شما عزیزان می باشد.

آمار های مرتبط با موضوع گزارش

background Layer ۱