EN
ایراد، مرجع تخصصی آمار ایران

وبلاگ

به جستجوی تخصصی تر بپردازید
مرتب سازی بر اساس :
شرکت تحقیقات بازار

شرکت تحقیقات بازار

شرکت تحقیقات بازار ، به شرکت هایی گفته می شود که اختصاصا در زمینه طراحی ، اجرا و تحلیل انواع تحقیقات بازار فعالیت می کنند. این شرکت ها کمک بزرگی برای کسب و کارها محسوب می شوند

تحقیقات بازار چیست

تحقیقات بازار چیست

تحقیقات بازار چیست ؟ مارکت ریسرچ چیست ؟ تحقیق بازار یا تحقیقات بازاریابی چیست ؟ این ها از مهمترین سوالاتی است که هر فردی باید برای راه اندازی کسب و کار و توسعه بیزینس به آن بپردازد

تفاوت تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی

تفاوت تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی

تفاوت تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی موضوعی است که در این مقاله بررسی می کنیم . تحقیق بازار و تحقیق بازاریابی فرق هایی با هم دارند که در برنامه بازاریابی شما بسیار تاثیرگذار خواهند بود.

پروژه تحقیقات بازار

پروژه تحقیقات بازار

پروژه تحقیقات بازار و انجام فرایندهای انواع تحقیق در بازار در سال های گذشته اهمیتی زیادی برای مدیران کسب و کارهایی پیدا کرده که نتایج تحقیقات بازار را ارزیابی می کنند. ایردا در این مقاله به بررسی همه جانبه پروژه های تحقیقات بازار میپردازد

تحلیل محتوای کمی و کیفی

تحلیل محتوای کمی و کیفی

تحلیل محتوای کمی و کیفی یکی از بحث های داغ پیرامون تمامی پژوهش ها و تحقیقات بازار است. یک تحقیق فارغ از این که در چه زمینه ای انجام شده باشد برای اثرگذاری ، نیازمند تجزیه و تحلیل های حرفه ای می باشد.

چگونه تحقیقات بازار انجام دهیم؟

چگونه تحقیقات بازار انجام دهیم؟

سوالی که ممکن است برای اکثر کسب و کارها پیش بیاید ، این است که تحقیقات بازار یا Marketing Research را به چه صورتی انجام دهند؟ در حقیقت مشاغل و بیزینس‌ های گوناگون پس از آگاهی به اهمیت و فواید تحقیقات بازار در جهت پیشرفت و توسعه خود ، سعی در پیاده سازی روش های اجرای تحقیقات بازار در کسب و کار خود دارند.

انواع روش های تحقیقات بازار

انواع روش های تحقیقات بازار

انواع روش های تحقیقات بازار موضوعی است که اگر شما به دنبال انجام پروژه تحقیقات بازار هستید باید به آن واقف باشید و تحقیق بازار اولیه ، تحقیق بازار ثانویه و روش های تحقیق بازار کمی و کیفی از جمله مواردی هستند که در این مطلب به آنها می پردازیم.

تحقیقات بازار کمی

تحقیقات بازار کمی

تحقیقات بازار کمی یکی از انواع روش های تحقیقات بازار است که اصول خاص خود را دارد. در این مقاله به انواع روش های تحقیق بازار کمی می پردازیم و بررسی می کنیم این روش چگونه به کمک مدیرانی می آید که به نتایج تحقیقات بازار همیت می دهند

هزینه تحقیقات بازار

هزینه تحقیقات بازار

هزینه تحقیقات بازار به عوامل زیادی بستگی دارد . برای اینکه بتوانید به درستی محاسبه تحقیقات بازار را انجام دهید باید عوامل هزینه تحقیقات بازار را بشناسید. در این مقاله سایت ایردا به این موضوع پرداختیم.

تفاوت روش تحقیقات بازار کمی و تحقیقات بازار کیفی

تفاوت روش تحقیقات بازار کمی و تحقیقات بازار کیفی

تفاوت روش تحقیقات بازار کمی و تحقیقات بازار کیفی، برای کسب و کارها بسیار مهم است. به طور کلی برای انجام تحقیقات بازار ، دو روش تحقیق کمی و کیفی وجود دارد. یکی از سوالات پرتکرار این است که تفاوت روش تحقیقات بازار کمی و تحقیقات بازار کیفی در چیست؟ چه چیزی باعث تمایز و تفاوت این دو روش شده است؟ کدام روش مقرون به صرفه تر است؟

background Layer ۱